Kes võitis Limericki kallurmängu?

Sisukord:

Mänguaruanne kui Limerick võitis Páirc Uí Chaoimhis kolmanda järjestikuse Munsteri finaali 2:29:3:21 võiduga Tipperary üle.

Kes võitis Tipp vs Limerick 2021?

2021. aasta Munsteri veesõidukimeistrivõistluste finaal – Limerick 2:29 Tipperary 3:21. Limerick alistas pühapäeval, 18. juulil Páirc Uí Chaoimhis Páirc Uí Chaoimhis toimunud Munster Senior Hurling Championship finaalis Tipperary 2:29:3:21.

Kas Limerick võitis Tipperaryt?

Olles poolajaks 10 punktiga maha jäänud – 2:16 0:12 – võitis John Kiely meeskond viie punktiga, et kindlustada oma koht kogu Iirimaa poolfinaalis tänu teisele poolajale. Kyle Hayesi ja Seamus Flanagani väravad viimase 35 minuti jooksul, kus Limerick alistas Tipperaryt 2:17 tulemusega 1-05.

Kes võitis Limericki viskematši?

Limerick alistas laupäeval, 7. augustil Croke Parkis toimuvas Üle-Iirimaa seenioride meistrivõistluste poolfinaalis Waterfordi 1:25 tulemusega 0:17.