Kes võitis takistussõidu?

Sisukord:

Anonim

Courtney Frerichs tegi USA kergejõustiku olümpiakoondise ajalugu, võites kolmapäeva hommikul Tokyos naiste takistussõidus hõbeda. Pärast suurema osa võistlust juhtima asunud Frerichsist möödus viimasel ringil Uganda Peruth Chemutai.

Kes võitis 2021. aasta takistussõidu?

Võttes esimest korda juhtima viimase veehüppe ees, võitis Maroko soufiane El Bakkali 2. augustil meeste 3000 meetri takistusjooksu finaali ajaga 8:08,90. 2021. aasta olümpiamängudel Tokyos.

Miks Emma Coburn takistussõidust diskvalifitseeriti?

Samas ta diskvalifitseeriti, sest ta astus raj alt välja pärast viimasel ringil üle tõkke komistamist. See on tulemus, mida 30-aastane naine ei pidanud vastuvõetavaks, kuna ta läks pärast võistlustulle mitte niivõrd lootma, kuivõrd lootma, et saab koju medalit. Minu Tokyo olümpiavõistlus oli täielik läbikukkumine.

Kes võitis olümpiamängude naiste takistussõidu?

Ameeriklane Courtney Frerichs sai pärast julget esijooksu hõbeda. Möödunud ameeriklanna Courtney Frerichsist viimasel ringil seljavenitusel, võitis Uganda Peruth Chemutai naiste 3000 meetri takistusjooksu 4. augustil Tokyos ajaga 9:01.45, mis on riigi rekord.

Miks nad seda takistussõiduks kutsuvad?

Takisõit sai alguse 18. sajandi Iirimaal toimunud hobuste võistlusest, nagu ratturid kihutasid linnast linna, kasutades kirikutorne – sel ajal iga linna kõige nähtavamal kohal – kui algus- jalõpp-punktid (sellest ka nimi takistusjooks).