Kas rubina suudab võita suure bossi 14?

Sisukord:

Meie publikuküsitluse kohaselt on Bigg Boss 14 võitja Rubina Dilaik, esimeseks teiseks tuli Rahul Vaidya.

Kas Rubina Dilaik võidab Bigg Boss 14?

Ta alistas Rahul Vaidya, Aly Goni, Rakhi Sawanti ja Nikki Tamboli, viies koju Bigg Boss 14 karika. Salman Khan kuulutas pühapäeval Bigg Boss 14 võitjaks Rubina Dilaiki. Saatejuht Salman Khan kuulutas pühapäevase Bigg Boss 14 võitjaks Rubina Dilaiki.

Kas Rubina Dilaik on Bigg Bossi võitja?

Pärast 143 päeva sai Bigg Boss 14 lõpuks võitja – Rubina Dilaik krooniti tõsielusaate viimase hooaja kuningannaks.

Kes juhib Bigg Boss 14?

HT läbi viidud küsitluse põhjal on kindel liider Rubina, talle järgneb Rahul Vaidya. Küsitlusel andis kolme päeva jooksul oma hääle ligi 30 000 inimest. Bigg Boss 14 finaal on eetris pühapäeva õhtul. Rubina, Rahul, Aly Goni, Rakhi Sawant ja Nikki Tamboli on viis finalisti.

Kes on Bigg Boss 2020 võitja?

Salman Khani juhitud saade lubas naasta kaheksa kuu jooksul. Bigg Boss 14 suur finaal kestis kolm tundi, sest Salman Khani juhitud saate vaevaliselt pikk teekond sai pühapäeva õhtul lõpu. Näitleja Rubina Dilaik osutus tõsielusaate võitjaks, teise koha aga laulja Rahul Vaidya.