Miks gomez ei mängi Liverpoolis?

Sisukord:

24-aastane

Gomez on 8 kuud vahele jätnud pärast seda, kui ta sai novembris Inglismaaga treeningul põlvevigastuse. Mõlemad mängijad mängisid teise poolaja vahetusmeestena Liverpooli sõprusmängus 4:3 Austrias Berliini Hertha vastu. "See oli meeldiv tunne," ütles mänedžer Jürgen Klopp paari tagasituleku kohta.

Kas Gomez sobib Liverpooli?

Ja Gomez – kes koos Matipi ja Van Dijkiga on pärast pikaajalist vigastust taas vormis – usub, et Kloppi käsutuses olevate kaitsevõimaluste tugevus saab olla ainult pluss klubile. "Ma arvan, et see on tippklubis olemise lahutamatu osa," ütles ta Liverpoolfc.com-ile.

Kas Gomez on ikka vigastatud?

Jurgen Klopp paljastas, et Joe Gomez pole pärast põlvevigastusest naastes Liverpooli treeningutega liitunud "mittegi tagasilööki". Inglismaa kaitsja sai eelmisel aastal vasaku põlve kõõlusevigastuse, mistõttu oli ta sunnitud minema operatsioonile ning jätma vahele ülejäänud Premier League'i kampaania ja 2020. aasta EM-i.

Kas Virgil van Dijk on vigastusest tagasi?

Virgil van Dijk naasis Liverpooli mängudele üheksa kuud pärast seda, kui sai Merseyside'i derbis Evertoni vastu parema põlve eesmise ristatisideme vigastuse. … Joe Gomez naasis samuti vasaku põlve vigastusest, mängides samamoodi 20 minutit Austrias Tivoli staadionil peetud matšis.

Mis on valestiVan Dyke?

Van Dijk, 29, sai põlvesidemete vigastuse oktoobris pärast Evertoni väravavahi Jordan Pickfordi väljakutset ja on sellest ajast peale väljas olnud, kuid operatsioon on läinud hästi ja ta on astunud. oma taastumist viimastel nädalatel.