Kas saate sulgpallireketit puhata?

Sisukord:

Anonim

Sulgpallireketid muutuvad kasutuskõlbmatuks, kui nende paelad on katki, kahjustatud või pingevabad. … Sulgpallireketi käsitsi kinnitamine ei ole ohtlik ega vaja spetsiaalseid masinaid ega tööriistu. Reketi mänguseisundi taastamiseks vajate lihts alt reketi raami, kahjustamata nööre ja kannatlikkust!

Kas ma peaksin sulgpallireketi puhkeaja tegema?

Reketid kaotavad pärast paari mängu pinget. Kui nöörid liiga lõdvaks lähevad, ei saa te kiireid lööke tabada ja teie mäng kannatab. Niisiis, on oluline reketit regulaarselt toetada. Regulaarne mängimine mitte ainult ei kahjusta nööri, vaid mõjutab ka reketi muid osi.

Kui palju maksab sulgpalli puhkamine?

Enamik keelpille maksab 3–8 dollarit komplekti kohta, samas kui professionaalne keelpillimäng maksab tavaliselt 15–20 $. Kõigile, kes peavad sageli puhkama – sealhulgas kroonilised stringimummid ja muud jõumängijad, sulgpallipered ja turniirimängijad – võivad säästud kiiresti suureneda. Veel üks eelis on mugavus.

Kuidas vahetada sulgpallireketi nööri?

Siin toimige:

1. Kaitse teised stringid. Teie nöörid võivad olla reketi külge kinnitatud mitmel viisil. …
  2. Lõika uue stringi pikkus. Erinevat tüüpi stringid käituvad erineval viisil. …
  3. Kinnitage värske string. …
  4. Asenda katkiString. …
  5. Andke stringile uus pinge. …
  6. Lõpeta string.

Kui kaua võtab aega, et sulgpallireketi peatada?

Keskmiselt peaks enamik inimesi suutma tennisereketi nöörida umbes 30 minutiga, säilitades samal ajal täieliku fookuse ja pöörates siiski tähelepanu detailidele, 30 minutiga squashireketi nöörimiseks ja 45 minutigasulgpallireketi nöörimiseks.

Soovitan:

Huvitavad artiklid
Kui palju on raymond weil geneve käekell väärt?
Loe rohkem

Steve: Teie Raymond Weil Don Giovanni Cosi Grande kella õiglane turuväärtus olenev alt olukorrast on hinnanguliselt $3 000–4000. Kui seisukord on rahaline, siis vahemikus $4.000 või veidi rohkem, kui esineb mõningaid või olulisi kulumisjälgi, siis pigem $3000.

Kas crutchfieldi hind ühtib?
Loe rohkem

Crutchfield sobib ka tootjahinnaga. Hindade sobitamine on saadaval ainult teatud kaupade puhul, seega peate võtma ühendust Crutchfieldi klienditeeninduse osakonnaga, et teada saada, kas teie toode on sobilik, ja kui jah, siis enne ostmist või kuni 60 päeva pärast ostmist korraldama hinna sobitamise.

Miks on serikultuur oluline?
Loe rohkem

Serikultuur pakub tuluväärset tööd, majandusarengut ja elukvaliteedi paranemist maapiirkonna inimestele ning seetõttu mängib see olulist rolli vaesusevastases programmis ja hoiab ära inimeste rände maainimesed linna piirkonda tööd otsima. Mis on siidiusside tähtsus?