Kas kõigis tarretistes on želatiini?

Kas kõigis tarretistes on želatiini?
Kas kõigis tarretistes on želatiini?
Anonim

Jelly Belly tarretises oad ei sisalda želatiini. Hea uudis, kui soovite želatiini vältida.

Kas mõni tarretis on vegan?

Vegan Jelly Belly alternatiivid

Kuigi Jelly Belly tarretisoad ei pruugi vegantesti läbida, on Jolly Rancheri kaubamärgi oad tegelikult vegan. Algsete maitsete hulka kuuluvad maasikas, apelsin, sinine vaarikas, viinamari, arbuus ja õun ning need kommid ei sisalda selliseid koostisosi nagu želatiin, mesilasvaha ega šellak.

Millised tarretised on halal?

Kõik Jelly Belly tarretisoad on gluteeni-, maapähkli-, koššer- ja halalivabad. Kõik Jelly Belly Jelly Beans on halal.

Kas Kirklandi tarretised on veganid?

Jelly Belly oad ei sisalda želatiini, piimatooteid ega munapõhiseid koostisosi. Seetõttu on Jelly Bellys piimavaba!

Kas kõik Jelly Belly on halal?

Jelly Belly tarretised oad on taimetoitlased. Need ei sisalda liha, želatiini, piimatooteid ega mune.

Soovitan: